Finisaż wystawy „Linia, barwa, emocje”, spektakl „Ciotka Karola”

19/11/2023

Zapraszamy na finisaż wystawy Linia, barwa, emocje, Pani Agaty Głębowskiej oraz Justyny Przybylak – Torby. Panie uczestniczą w zajęciach Rysunek i Malarstwo prowadzonych przez Panią Aleksandrę Kołaczyk w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las oraz są mieszkankami Osiedla Suchy Las Wschód. Finisażowi będzie towarzyszyć pokaz spektaklu TEATRU BEZ GRANIC  Ciotka Karola.

Finisaż wystawy Linia, barwa, emocje

19 listopada godz. 17:00

hol CKiBP,  wstęp wolny

Sztuka Thomasa Brandona pt. Ciotka Karola,  jest wiernym odzwierciedleniem dziewiętnastowiecznego modelu gatunku i wymaga zastosowania w realizacji wszystkich przynależnych farsie reguł. Fabuła, oparta na błahych konfliktach i jaskrawych efektach, pełna powikłań uczuciowych i koniecznie zakończona happy endem – musi być opowiedziana w dobrym tempie, zabawnie i stylowo.  Dzięki merytorycznemu wsparciu p. Bogdana Żyłkowskiego i fantastycznym strojom oraz scenografii zaprojektowanym i wykonanym przez p. Agnieszkę Gierach, w zestawieniu z dowcipną grą aktorską, Ciotka Karola stwarza wiele okazji do świetnej zabawy.

reżyseria: BEATA BODZEK

Spektakl adresowany jest dla młodzieży i dorosłych.

Spektaklowi będzie towarzyszyć wystawa portretów aktorów autorstwa Marty Dybały.

Spektakl Ciotka Karola w wykonaniu dorosłej grupy TEATR BEZ GRANIC

19 listopada godz. 18:00

Bezpłatne wejściówki na spektakl dostępne od 16 października w sekretariacie CKiBP