FERIE ZIMOWE

30/01/2023 - 10/02/2023
Fundacja Jeden Uniwersytet otwiera kolejny nabór!
Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszą ofertą, postanowiliśmy otworzyć zapisy na kolejne półkolonie.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i ich rodziców, do zapisów na zimowe półkolonie pt. Tydzień z nauką.

ZAPISY NA FERIE POD TYM ADRESEM: https://forms.gle/uAeLy6k2mM67ww4WA

Zapraszamy wszystkie dzieci na półkolonie zimowe z Fundacją Jeden Uniwersytet!

Po raz pierwszy zimą, ale po raz czwarty w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie, Fundacja Jeden Uniwersytet z Poznania organizuje zajęcia dla dzieci w wieku 5-13 lat. Kontynuując program wakacyjny wraz z Wydziałem Studiów Edukacyjnych, organizatorzy ponownie zapraszają wszystkie chętne dzieci i ich rodziców, do zapisów na zimowe półkolonie pt. Tydzień z nauką. Ciekawy program, edukacyjne wykłady z prowadzącymi z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, profesjonalna kadra i niezapomniane wspomnienia! To właśnie gwarantujemy w ramach naszych półkolonii. Półkolonie odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej gminy Suchy Las.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie – Fundacja Jeden Uniwersytet.

Zapisy na półkolonie odbędą się 19 grudnia od godziny 12:00 poprzez formularz google udostępniony na stronie www.osrodekkultury.pl w wydarzeniu dotyczącym ferii zimowych. Ilość miejsc ograniczona.

MIEJSCE:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie

TERMINY:
30.01.2023 – 03.02.2023
06.02.2023 – 10.02.2023

NASZE PÓŁKOLONIE:
Naszą misją jest promowanie współczesnych nauk społecznych i humanistycznych, rozwijanie wiedzy dzieci i młodzieży z tego zakresu, wyrównywanie szans edukacyjnych, a także stymulowanie kompetencji poznawczych, społecznych i emocjonalnych. Ponadto tworzymy przestrzeń do aktywnego i satysfakcjonującego spędzania czasu wolnego oraz budujemy w dzieciach ich osobiste zasoby jak: odpowiedzialność, poczucie sprawstwa, autonomii czy adekwatnej samooceny.

W trosce o rozwój i zapewnienie dzieciom wypoczynku na wysokim poziomie współpracujemy z Wydziałem Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który jest najlepszą jednostką pedagogiczną w Polsce i której znakomita kadra dydaktyczna opracowuje program półkolonii.

Nasze półkolonie to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale też dobra zabawa, wycieczki, nowe znajomości, a przede wszystkim piękne wspomnienia.

NIEZBĘDNE INFORMACJE:
Koszt to 639 zł/os. dla dzieci, które były już z nami w poprzednich edycjach półkolonii oraz 669 zł/os. dla dzieci, które będą z nami po raz pierwszy.

W ramach świadczeń dzieci otrzymują pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek), opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ubezpieczenie NNW, materiały plastyczne i warsztatowe, środki czystości, transport oraz bilety wstępu.

W ramach jednego turnusu zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Organizator zastrzega sobie prawo do nie otwarcia grup w turnusach, jeżeli nie zostanie spełniona minimalna liczba uczestników. Próg otwarcia grupy to 10 uczestników.

DOKUMENTACJA:

KONTAKT:
W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem koordynacji półkolonii:
Po wypełnieniu formularza w ciągu 3 dni roboczych dostaną Państwo informację o zakwalifikowaniu się dziecka na półkolonie. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.