Fabryka czekolady… w bibliotece? Dlaczego nie!

24/02/2024

Czy praca bibliotekarki to tylko wypożyczanie i porządkowanie książek w bibliotece? Nie tylko! Bibliotekarka bywa też piosenkarką, lekarką, akrobatką, wiedźmą, piratką…. A wszystko to za sprawą niezwykłych historii, które znajdujemy w książkach i powołujemy do życia na naszych warsztatach! Tym razem zapragnęłyśmy otworzyć dla was Fabrykę Czekolady prosto z powieści Roalda Dahla. I to nie byle jaką, bo Fabrykę samego Willy’ego Wonki, najsłynniejszego na świecie twórcy czekoladowych pyszności! Zapiszcie się i przyjdźcie 24 lutego na Targi Pasji i Samorozwoju „Łowcy Pasji”. O godz. 11:00 wyruszamy z holu CKiBP na zwiedzanie pod przewodnictwem samego pana Wonki. Czekają na was kreatywne zadania oraz zagadki: słodkie, słone i słowne… a na koniec czekoladowa niespodzianka. Do zobaczenia!

Zespół Biblioteki

Informujemy, że podczas warsztatów wykorzystywane i spożywane będą produkty zawierające gluten, jajka, mleko, kakao oraz spore ilości orzechów arachidowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Uczestników i uczestniczki w wieku 6-8 lat można zgłaszać osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod numerem: 61 25 00 401.

Warsztaty odbędą się w ramach wydarzenia Łowcy Pasji – Targi samorozwoju i pasji