Enea Spring Break On Tour: Vyspa, Felix The Baker w Suchym Lesie

11/05/2017

Zapraszamy 11 maja do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie!

Na specjalnym koncercie Enea Spring Break On Tour zagrają dwa zespoły: Vyspa oraz Felix The Baker!

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Vyspa – ich tożsamość identyfikują przestrzenne brzmienia synthów, gitary naładowane pogłosami, energetyczne refreny, ale i ogromny ładunek emocjonalny zawarty w piosenkach. Vyspa stara się wyciągać i łączyć na swój własny sposób wszystkie składowe tego, co ich zdaniem, jest najpiękniejsze w muzyce.

Felix The Baker – pochodząca z Poznania grupa, grająca gitarowy indie-rock z elektronicznym zacięciem. Zespół jest laureatem jednej z nagród Skoda Auto Muzyka, programu Must Be The Music, supportowali również takich artystów jak I Am Giant czy Kongos.

Organizatorzy: Fundacja Fast Forward oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gmina Suchy Las.

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

11 maja 2017 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Jak do nas dojechać?

Do CKiBP najłatwiej i najbardziej ekologicznie można dostać się środkami komunikacji miejskiej lub rowerem.
Najbliższy przystanek komunikacji zbiorowej Suchy Las/Kościół znajduje się 50 m od CKiBP.
Rozkłady jazdy autobusów można sprawdzić na stronie MPK Poznań:
904 – z Poznań Główny (29 min.), przez przystanki: Zamek, Urząd Marszałkowski, Słowiańska, Piątkowska
907 – z Os. Sobieskiego – pętla PST (10 min.)

Samochodem z drogi głównej (ul. Obornicka) należy skręcić w ul. Sucholeską na skrzyżowaniu przy Kościele. Następnie skręcić w prawo w ulicę Szkolną, gdzie za Galerią Sucholeską, a przed basenem Octopus, pod nr 16 mieści się CKiBP, przed i za którym są dostępne bezpłatne miejsca parkingowe.