Dzień Dziecka

01/06/2021

Zbliża się do nas wielkimi krokami 1 czerwca, a wraz z nim, święto najmłodszych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci garść atrakcji. W gablocie zewnętrznej będzie można podziwiać prace dzieci i młodzieży w ramach wystawy Dziecięce Autoportrety. Na płycie dziedzińca pojawi się malowany plac zabaw. Do skakania zapraszamy nie tylko dzieci i nie tylko w Dniu Dziecka. Dobrej zabawy!

Kreatywne małe rączki zapraszamy 1 czerwca na warsztaty.

  1. Warsztaty ceramiczne
W tym wyjątkowym dniu zapraszamy wszystkie dzieci na fantastyczną zabawę z gliną. Wraz z naszymi uczestnikami stworzymy w glinie fantazyjny świat morskich opowieści wędrując wyobraźnią i wspomnieniami w kierunku wakacji!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy w godzinach od:
g. 16.00 – 16.50
g. 17.00 – 17.50
g. 18.00 – 18.50
Warsztaty poprowadzi Małgosia Jędrusik z Glinianej Kuli
Prace zostaną wypalone i po ok tygodniu będą gotowe do odbioru.

2. Warsztaty malarskie

Zapraszamy do strefy zabaw plastycznych. Rozwiniemy skrzydła kreatywności i damy się ponieść nieskrępowanej pasji tworzenia! Będziemy malować, mieszać kolory, brudzić się i dobrze się bawić podczas warsztatów twórczego malowania. Wykorzystamy nietypowe narzędzia, przyjrzymy się różnym kształtom i kolorom. „Każde dziecko jest artystą” potrzebuje tylko odpowiedniej przestrzeni- a ta znajdzie się w naszej strefie plastycznej podczas dnia dziecka! Zapraszamy!

Warsztaty poprowadzi Zuzia Chomicz z CKiBP

g. 16.00-19.00