Dwa razy dwanaście Gmina Suchy Las w 12 kadrach

09/11/2018 - 29/11/2018

Mamy przyjemność zaprosić na kolejną odsłonę starych fotografii z terenu Gminy Suchy Las, tym razem w formie wystawy DWA RAZY DWANAŚCIE GMINA SUCHY LAS W 12 KADRACH. Wernisaż odbędzie się 9 listopada 2018 o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Wystawa fotografii obiektów i widoków Gminy Suchy Las przedstawia te same miejsca w różnym czasie. Stare i nowe ujęcia dzieli niekiedy kilka dekad. Wystawa próbuje pokazać tożsamość miejsc, zmiany, którym podlegały na przestrzeni lat i sposób, w jaki te zmiany wpłynęły na świadomość mieszkańców.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia rodzinnych albumów i dzielenia się ich historyczną zawartością. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna ma w planach kontynuację projektu.

Prezentowane stare fotografie pochodzą z prywatnych i instytucjonalnych kolekcji.

Autorami współczesnych zdjęć są:

Grażyna Grasa Nowacka oraz Hubert Olejniczak

Koncepcja i opracowanie graficzne:

Grażyna Grasa Nowacka

Wystawa potrwa do 29 listopada 2018.

9 listopada 2018 r., godz. 18.00
Hol Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las