Bajanie na dywanie – Bądź dzielny Pingwinku

20/01/2023 - 20/01/2023

Serdecznie zachęcamy najmłodszych do wzięcia udziału w naszych comiesięcznych poczytankach. Tym razem spotkamy się z małym pingwinem, który boi się wody. Pip Pip przez swój strach czuje się bardzo samotny. Kiedy inni bawią się radośnie w oceanie, on pełen lęku i obaw stoi na uboczu i przygląda się „odwadze” pozostałych. Pomożecie pingwinowi uporać się ze strachem przed nieznanym? Jeśli czujecie, że posiadacie taką moc, dzięki której zachęcicie naszego bohatera do tego, aby choć malutki palec włożył w końcu do orzeźwiająco zimnej, słonej wody to wpadnijcie do biblioteki w piątek, 20 stycznia 2023 roku o godz. 16:00. Będzie wzruszająco, ciepło, zabawnie i aktywnie.

Zachęcamy rodziców do zapisywania swych pociech pod numerem: 61 25 00 401 lub osobiście w bibliotece w Suchym Lesie.