WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

20 marca 2019

19 marca w kwieciście udekorowanej sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie odbył się XX Konkurs Recytatorski Wiosenne Przebudzenie. Było to spotkanie na etapie gminnym, a zwycięzcy w swoich kategoriach wiekowych będą reprezentować gminę 12 kwietnia na etapie powiatowym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

Recytacjom bacznie przysłuchiwało się jury: Seweryn Wieczorek – przewodniczący jury, Magdalena Pawelec i Sławomir Bajew, które wyłoniło najlepszych uczestników w trzech kategoriach.

w kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych:

1. miejsce – Hanna Koch z SP nr 2 w Suchym Lesie
  2. miejsce – Laura Wieczorek z SP nr 2 w Suchym Lesie
  3. miejsce – Hanna Wojciuszkiewicz z SP nr 2 w Suchym Lesie

wyróżnienie – Wojciech Borowski z Prywatnej SP w Biedrusku

w kategorii wiekowej klas IV-VI szkół podstawowych:

1. miejsce – Iwona Balcerek z ZS w Chludowie
  2. miejsce – Wiktor Gumny z SP nr 1 w Suchym Lesie
  3. miejsce – Vadim Ostapchuk z SP nr 2 w Suchym Lesie

Wyróżnienia – Zofia Baranowska z SP nr 1 w Suchym Lesie i Jacek Kaczmarski z ZS w Chludowie

w kategorii wiekowej klas VII-VIII szkół podstawowych i gimnazjum:

1. miejsce – Aleksandra Młodziejowska z SP nr 2 w Suchym Lesie
  2. miejsce – Marta Heldt z SP nr 2 w Suchym Lesie
  3. miejsce – Maryna Volik z SP nr 2 w Suchym Lesie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za to, że poświęcili czas na naukę tekstów i zaprezentowali je widzom najlepiej jak potrafili. Zwycięzcom gratulujemy! Miłośników poezji już teraz zapraszamy na kolejny konkurs recytatorski.