Witajcie w naszej bajce

22 września 2015

Głośne Czytanie Bajek - Pan Kleks

4 października 2015 roku o godz. 11.00 w sucholeskim Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne Głośne Czytanie Bajek dla najmłodszych. Do swej słynnej Akademii Pana Kleksa zabierze dzieci jej tytułowy bohater profesor Ambroży. Być może jego uczestnicy dowiedzą się dlaczego uczniami akademii są tylko chłopcy o imionach rozpoczynających się na literę A, czym jest lekcja fleksografii, dlaczego w psim raju jest aż tyle czekolady i w jaki sposób leczy się chore sprzęty. Uczestnictwo w niedzielnym czytaniu bajek jest jak zwykle całkowicie bezpłatne. Należy tylko okazać przy wejściu specjalne zaproszenie, po którego odbiór można zgłaszać się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Serdecznie zapraszamy.