Wesoły Ryjek – Głośne czytanie bajek

6 września 2018

Wszystkich najmłodszych serdecznie zapraszamy na Głośne Czytanie Bajek do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las, które odbędzie się 7 października 2018 r. o godz. 11.00. Głównym bohaterem spotkania będzie mała świnka nosząca miano Wesołego Ryjka. Ryjek jak na świnkę jest bardzo dociekliwy i pełen dobrego humoru. Fascynuje go odkrywanie zagadek istniejącego świata. Gdyby Ryjek istniał naprawdę, to z całą pewnością byłby doskonałym przyjacielem każdego przedszkolaka. Może stać się również Waszym „kumplem”, jeśli tylko wpadniecie do nas w niedzielę… Uczestnictwo w comiesięcznym czytaniu bajek jest jak zwykle całkowicie bezpłatne. Należy tylko okazać przy wejściu zaproszenie, po którego odbiór można zgłaszać się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Serdecznie zapraszamy!!!