O pchle, co manier nie miała – spektakl dla dzieci

28 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy dużych i małych do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na spektakl inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy. Swą doskonałą grą aktorską uraczy Was teatr TAK. Przedstawienie to jest doskonałą zabawą dla dzieciaków. Przede wszystkim jest edukacyjne, pełne dobrego humoru i rymowane. Znajdziecie w nim także elementy języka angielskiego oraz świetną, interaktywną akcję. Teatr TAK zagości u nas 22 sierpnia 2021 o godzinie 11.00. Wszystkich zainteresowanych udziałem w przedstawieniu zapraszamy po darmowe wejściówki. Można je odbierać z Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, bądź też z filii bibliotecznych w Chludowie i Złotnikach.

Życzymy udanej zabawy.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie darmowe wyjściówki na spektakl zostały już wydane!!!

„Oto ja, proszę Was. Wszystko wiem, wszystko mam, a jedyny mój
brak, to brak manier. Będę żądać, a nie prosić, będę oszukiwać, będę
mlaskać jedząc ciastka, będę konwersacje niegrzecznie przerywać.
Czy to ładnie? Czemu nie? Pchła najlepiej wszystko wie. Lepiej niźli
Francuz Jombo, co kręci zagadek kołem jak kolbą. Lepiej niż ten
waćpan Kikut, co uczyłam go języków. Lepiej niż goście na balu,
sztukę złych manier znam ja w każdym calu. Czy aby na zdrowie mi to