Legimi w twojej bibliotece

3 stycznia 2019

Legimi to platforma, która oferuje dostęp do ponad 20 000 książek elektronicznych – w tym najgorętszych nowości i największych bestsellerów takich wydawnictw jak:
Zysk iS-ka, NaszaKsięgarnia, PrószyńskiMedia, Rebis, CzarnaOwca, Publicat, FabrykaSłów, Albatros, Muza, Bellona, MAG, Burda, ŚwiatKsiążki, WielkaLitera, WAB/GrupaFoksal, Marginesy, Sine Qua Non, AkapitPress, Powergraph, Insignis, Magnum, National Geographic, Edipresse Książki, DrzewoBabel, Czytelnik, Agora, Czarne, Wydawnictwo Literackie.

W Legimi dany tytuł może czytać jednocześnie dowolna liczba osób. Czytanie jest możliwe bez połączenia z Internetem. Codziennie do platformy są dodawane nowe tytuły.

Jak to działa?

  • Czytelnik, który chce czytać e-booki musi zgłosić się do Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie. Wówczas bibliotekarz na podstawie okazanej mu ważnej karty bibliotecznej wydaje jeden unikalny kod dostępu z okresem ważności na dany miesiąc.
  • Krok kolejny to rejestracja (założenie bezpłatnego konta) na stronie www.legimi.pl/wbppoznan Czytelnik po utworzeniu swojego konta na Legimi podaje otrzymany w bibliotece kod dostępu. Kod ten aktywuje dostęp do katalogu ebooków na dwóch urządzeniach (tablet/ smartfon/ czytnik/ komputer)
  • Wydany czytelnikowi kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany. W przeciwnym wypadku kod wygasa i po kolejny czytelnik musi przyjść ponownie do biblioteki. Kody umożliwiają korzystanie z usługi przez miesiąc!!!

Uwaga!!! Liczba kodów jest OGRANICZONA!!!

Oferta ważna od 02.01.2019 do 02.01.2020 r.