Koncert zespołu U Studni

3 grudnia 2018

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las na koncert zespołu U Studni, który odbędzie się 11 stycznia 2019 r. o godz. 19.00 z okazji podsumowania roku czytelniczego. U Studni to jeden z najlepszych zespołów w Polsce grających ballady. Tworzy ją grupa starych, dobrych przyjaciół, która wykorzystując swój artystyczny potencjał i pasje, wyraża swe emocje na muzycznej scenie. Ich teksty są zawsze dobrane w sposób bardzo umiejętny, „okrasza” je niebanalne brzmienie i styl. Swe bogate doświadczenie muzyczne zawdzięczają wieloletniemu zaangażowaniu we współtworzenie zespołu Stare Dobre Małżeństwo. O wyjątkowości koncertów U Studni decyduje naturalność, ogromna swoboda jego wokalistów na scenie, a także sama osobowość każdego z nich, która ma niesłychanie pozytywny wpływ na kontakt z publicznością. Ich najnowszy repertuar w dużej mierze oparty jest na wierszach wybitnego, krakowskiego poety Adama Ziemianina. Charakteryzuje je liryzm, harmonia, optymizm, jasność przekazu, różnorodność tematów i motywów. Dodatkowo brzmią nad wyraz świeżo oraz swojsko, głosząc afirmację życia we wszystkich jego przejawach. Zespół ten do tej pory wydał cztery płyty: U Studni (2013), Wąwóz naszych czasów (2014), Wspólne zdjęcie (2017) i Koncert Jubileusz Poety (2018). Zachęcamy zatem wszystkich do spędzenia wieczoru w poetyckim duchu utworów grupy U Studni, bo naprawdę warto. Udział w koncercie jest bezpłatny.

Po odbiór darmowych wejściówek można zgłaszać się do Biblioteki Publicznej przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie oraz filiach bibliotecznych w Chludowie i Złotnikach.
Gorąco zapraszamy.