Inforlex – Serwis prawniczy w bibliotece

9 stycznia 2018

INFORLEX – SERWIS PRAWNICZY W BIBLIOTECE

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zaprasza swoich czytelników do skorzystania z platformy prawniczej INFORLEX. Serwis ten jest jedynym na polskim rynku wydawcą serii elektronicznych publikacji prezentujących system aktów prawnych, orzecznictwa polskiego oraz Unii Europejskiej wraz z interpretacjami urzędowymi uzupełnionymi o liczne zbiory porad prawniczych, komentarzy i artykułów, które ukazały się w wiodących, fachowych czasopismach.

Na INFORLEXie znajdują się konkretne porady, wskazówki i omówione problemy prawne, o których informowały takie czasopisma jak Monitor Księgowego, Dziennik Gazeta Prawna, Biuletyn VAT, Rachunkowość Budżetowa i tym podobne. Przejrzystość platformy, jej prosty język oraz przystępna forma znajdujących się na niej opracowań omawianych zagadnień sprawia, że dla każdego jest ona łatwa w zrozumieniu, co jest niezwykle istotne. Serwis jest na bieżąco weryfikowany, więc wszelkie znajdujące się na nim przepisy i konsekwencje przyszłych zmian są aktualne. Dzięki temu stanowi ułatwienie w rozwiązywaniu problemów bieżących, ale też pomaga w porę przygotować się na wejście w życie nowych aktów prawnych i nie tylko.

Od tej pory każdy użytkownik Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie będzie mógł na miejscu skorzystać z porad prawnych wykorzystując przy tym wszelkie możliwości jakie oferuje platforma inforlex.pl włącznie z materiałami video, audycjami ekspertów oraz e-poradnikami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej czytelni internetowej.