Nasz świat – warsztaty teatralne

1 lipca 2022

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 11 do 16 lat do wzięcia udziału w cyklu warsztatów teatralnych, związanych z życiem i twórczością Marii Konopnickiej, pod hasłem „Nasz świat”. Warsztaty poprowadzi pani Monika Kijek, polska aktorka musicalowa, teatralna i głosowa. Pierwsze z nich odbędą się 13 października 2022 r. o godz. 16:00 w Starym Barze w Chludowie, ul. Poznańska 11. Zapisy przyjmujemy w bibliotece, bądź telefonicznie pod numerem: 61 25 00 401.

Serdecznie zapraszamy!!!

Warsztaty teatralne odbywają się w ramach zadania „Od dalekiej do bliskiej – o (naszej) Marii Konopnickiej” realizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Suchy Las. Honorowym Patronem zadania jest Wójt Gminy Suchy Las, pan Grzegorz Wojtera.