Empik Go w naszej Bibliotece

1 lipca 2022

Od 1 lipca Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie rozpoczęła współpracę z Empik Go. Prócz dotychczas funkcjonujących w naszej bibliotece kodów dostępu do ebooków na platformie Legimi nasi czytelnicy będą mogli skorzystać także z drugiej opcji, która pozwoli im na korzystanie przede wszystkim z audiobooków, znajdujących się w zasobach Empiku. Liczba miesięcznych kodów jest ograniczona. Aby móc otrzymać kod należy być aktywnym czytelnikiem naszej biblioteki. Pierwszy krok to pobranie aplikacji Empik Go na swoje urządzenie. Następnie należy założyć własne konto. Od nieograniczonej możliwości słuchania i czytania wówczas dzieli czytelnika już tylko dystans do biblioteki po odbiór empikowego kodu i to wszystko. Od tego momentu czytacie i słuchacie jak chcecie, kiedy i gdzie chcecie online.