Baśnie z całego świata – Głośne czytanie bajek

16 marca 2016

Głośne Czytanie Bajek - Baśnie

Wszystkich najmłodszych gorąco zapraszamy na pierwsze wiosenne wydanie Głośnego Czytania Bajek do sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej, które odbędzie się już 10 kwietnia 2016 roku o godz. 11.00. Tym razem wraz z bajarzem Łukaszem Bernadym wybierzemy się w pełną zdumiewających przygód podróż do krainy baśni niemalże z całego świata. Wysłuchamy opowieści prawdziwych, ale także tych zupełnie niemających nic wspólnego z rzeczywistymi wydarzeniami. Będzie to niesamowicie fantastyczny początek wiosny. Uczestnictwo w niedzielnym czytaniu bajek jest całkowicie bezpłatne, za okazaniem zaproszenia, po którego odbiór można się zgłaszać do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Serdecznie zapraszamy.