Bajanie na dywanie – Pobaw się ze mną!

3 października 2023

Wszystkich najmłodszych i nie tylko serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na kolejne spotkanie z cyklu Bajanie na dywanie, które odbędzie się 20 października 2023 r. o godz. 16.00. Zapraszamy Was serdecznie do zabawy z nieco nieśmiałym pieskiem Bombikiem i przebojową foczką Niusią. Piasek i foka to dwa całkowicie różne charaktery. Jeden z nich chciałby mieć przyjaciela, ale żywi ogromne obawy, co do relacji z kimś zupełnie obcym. Natomiast wesoła foczka za wszelką cenę chce się z kimś pobawić, zdobyć czyjeś zaufanie. W związku z powyższym nie odstępuje Bombika na krok. Cierpliwość ma jednak swoje granice i z czasem pies czuje się nieco przytłoczony tą natarczywością. Czy pomożemy im znaleźć dobre rozwiązanie z tej sytuacji? Może chociaż spróbujmy… Wpadnijcie więc na nasze zajęcia z książką w tle. Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie bezpłatne, zatem zapraszamy dzieci od 3 do 5 lat wraz z rodzicami. Zapisy pod numerem61 25 00 401Do zobaczenia.

W materiałach promocyjnych wykorzystano ilustrację autorstwa Nicoli Kinnear.

Źródło ilustracji: Wydawnictwo