Bajanie na dywanie – Nikogo nie ma w domu

26 stycznia 2024

Kimbo właśnie przypomniał sobie, że ma dziś urodziny. Bardzo chciałby spędzić ten dzień ze swoją najlepszą przyjaciółką – Leo. Ubiera się i wychodzi z domu.

W tym samym czasie Leo chce zrobić urodzinową niespodziankę swojemu najlepszemu przyjacielowi – Kimbo. Odwiedzi go i razem miło spędzą dzień. Szkoda czasu – w drogę!

Czy przyjaciele odnajdą się wzajemnie w mieście pełnym zakamarków, codziennego gwaru i niecodziennych wydarzeń?

Przekonajmy się podczas kolejnego Bajania na Dywanie, które odbędzie się 9 lutego 2024 roku o godz. 16:00. Zapraszamy na wspólne animacje czytelnicze opiekunów i opiekunki z dziećmi w wieku 3-5 lat. Nasze zajęcia opieramy na zabawie dużych i małych, aktywnym uczestnictwie dorosłych oraz oswajaniu dzieci z przestrzenią biblioteki. Na zajęcia obowiązują zapisy – udział można zgłosić osobiście w bibliotece lub dzwoniąc pod numer 61 25 00 401.

Wykorzystana do promocji wydarzenia ilustracja jest fragmentem okładki książki „Nikogo nie ma w domu” Gosia Herba i Mikołaj Pasiński, wydanej nakładem Wydawnictwa Harper Collins Polska w 2023 roku. Autorką ilustracji jest Gosia Herba.