Bajanie na dywanie – Dudniąca opowieść!

3 marca 2023

TuUuM! TuUuM! TuUuM! Zbliża się wielkimi krokami kolejne Bajanie na dywanie w sucholeskiej bibliotece. Tym razem przyjrzymy się komuś naprawdę OGROMNEMU! Nasz nowy bohater mieszka sobie gdzieś w środku dżungli i jest baaaardzo dużym słoniem. Gdy się porusza nie sposób go nie zauważyć, poczuć czy usłyszeć. Kiedy nadchodzi wprost trzęsie się ziemia, co u pozostałych zwierząt budzi przerażenie. Przez całą tą trudną sytuację biedny Tumtum nie może znaleźć przyjaciela. Absolutnie wszyscy się go boją, a on z tego powodu cierpi na samotność. Może wspólnie we współpracy z pewną rezolutną osą pomożemy naszemu bohaterowi  rozwiązać jego problem? Spotykajmy się w tej sprawie w bibliotece, 24 marca 2023 roku o godz. 16:00. To będzie wprost WIEKLA przygoda. Zachęcamy rodziców do zapisywania swych pociech pod numerem: 61 25 00 401 lub osobiście w bibliotece w Suchym Lesie.