Bajanie na dywanie – Czerwony autobus

30 marca 2023

Bajanie na dywanie zaprasza Was w podróż niezwykłym, małym czerwonym minibusem. Ten wyjątkowy pojazd potrafi jeździć, ale również latać i pływać jak łódka. Jego kierowcą i właścicielką jest nadzwyczajna ciocia Pola, która wraz z gromadką zwierząt oraz dziećmi: Lizą, Emmą, Łukaszem, Benkiem i z Wami ma zamiar zwiedzić pewne miasto. A jest w nim naprawdę wiele fascynujących rzeczy do odkrycia. Na dodatek wszystkie miejsca, które odwiedzimy łączy coś specjalnego… Jeśli macie zamiar dowiedzieć się kim jest ta tajemnicza postać, śmiało wsiadajcie do czerwonego autobusu i ruszamy ku przygodzie. Zbiórka „do odjazdu” w bibliotece, 21 kwietnia 2023 roku o godz. 16:00. Udanej wyprawy. Zachęcamy rodziców do zapisywania swych pociech pod numerem: 61 25 00 401 lub osobiście w bibliotece w Suchym Lesie.