Wiosenne Przebudzenie

15/03/2021 - 31/03/2021

Patrząc w przyszłość z odrobiną optymizmu, wraz z nadejściem wiosny ogłaszamy w CKiBP Wiosenne Przebudzenie! W ramach cyklu Wiosenne Przebudzenie Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza na różne wydarzenia kulturalne dostępne online na naszej stronie internetowej www.osrodekkultury.pl.

Wiosenne Przebudzenie to pokazy grup artystycznych, konkursy, a także otwarcie odrestaurowanego Starego Baru w Chludowie. Wszystkie wydarzenia odbędą się w okolicy pierwszego dnia wiosny. W dniach 15-20 marca odbędą się pokazy artystyczne uczestników naszych zajęć, będą to:

tancerki baletowe ćwiczące z Jakubem Grzelakiem,

tancerze Tabasco Break Rebels School Radka Arenta

Teatru Ruchu i Tańca Dawida Mularczyka.

Z przykrością informujemy, że ze względu na rozszerzone od 20 marca ograniczenia i zasady bezpieczeństwa, niestety, jesteśmy zmuszeni odwołać sobotni pokaz uczestników zajęć tańca towarzyskiego i tańca solo dla dorosłych.

Wiosenne Przebudzenie, to również konkursy recytatorski i fotograficzny. Tym razem konkurs recytatorski odbędzie się w wersji online.

Wisienką na torcie naszego Wiosennego Przebudzenia będzie otwarcie Starego Baru w Chludowie. Uroczystość odbędzie się 21 marca i również dostępna będzie na naszej stronie internetowej.