WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO KRAJOBRAZY I PRZYRODA WIELKOPOLSKI 2017
W dniu 09.11.2017, jury w składzie Paweł Młodkowski: fotograf;Mikołaj Kamieński: przedstawiciel partnera konkursu HORYZONT technologie_internetowe; Matylda Strebejko – Komarowska:  zastępca dyrektora Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las wyłoniło tegorocznych laureatów.

Oto wyniki:

  • wśród uczniów klas I – III szkoły podstawowej:

kategoria: Zwierzęta dziko żyjące

– I miejsce: „Sąsiad Krzyżak” –  KATARZYNA PRANKE

– II miejsce: „Podobno gdyby nie było motyli poeci by je wymyślili” – MAKSYM LUDWICZAK

– III miejsce: „Lustro” – TYMOTEUSZ IDZIKOWSKI

kategoria: Piękno świata roślinnego

– I miejsce: „Liście” – KATARZYNA PRANKE

– II miejsce: „Królestwo grzybów” – JAN POLSZEWSKI

– III miejsce: „Omszone drzewo nad rzeką” – AMELIA WEYMANN

kategoria: Krajobrazy

– I miejsce: „Stara baśń” – MAKSYM LUDWICZAK

– II miejsce: „Jesienne piękno za moim oknem” – LIDIA KOŁODZIŃSKA

– III miejsce: „Z mojego punktu widzenia” – ANNA POLASZEWSKA

 

  • wśród uczniów klas IV – VII szkoły podstawowej:

kategoria: Zwierzęta dziko żyjące – BRAK LAUREATÓW

kategoria: Piękno świata roślinnego

– I miejsce: „A zimą w sadzie” – MARIA HAMROL

– II miejsce: „Z głowami w chmurach” – FLORENTYNA NIEDZIÓŁKA

– III miejsce: „Czerwone korale” – FLORENTYNA NIEDZIÓŁKA

kategoria: Krajobrazy

– I miejsce: „Zachód słońca” – LENA GŁOGOWSKA

 

  • wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do lat 19:

kategoria: Zwierzęta dziko żyjące

– II miejsce: „Jezioro Łabędzia” – WERONIKA HEDRYCH

– III miejsce: „Łabędź niemy” – ANNA SROKA

kategoria: Piękno świata roślinnego

– I miejsce: „Powiew lata” – SZYMON SROKA

– II miejsce: „Piękno cebuli” – WERONIKA TOMCZYK

– III miejsce: „Powiew świeżości” – ANNA SROKA

kategoria: Krajobrazy – BRAK LAUREATÓW

 

  • wśród dorosłych:

kategoria: Zwierzęta dziko żyjące

– I miejsce: „Wszystko dla piskląt” – SŁAWOMIR GUMNY

– II miejsce: „A ja tutaj sobie poleżę” – MAŁGORZATA GOLCZ – POLASZEWSKA

– III miejsce: „Czekając na ranek” – WOJCIECH EICHLER

kategoria: Piękno świata roślinnego

– I miejsce: „Mój ci on” – WOJCIECH EICHLER

– II miejsce: „Z życia łąki” – SŁAWOMIR GUMNY

kategoria: Krajobrazy

– I miejsce: „Krajobraz nad Notecią” – KAROL WIŚNIEWSKI

– II miejsce: „Natura jest najlepszym malarzem” – MAŁGORZATA MROZEK

– III miejsce: „Sucholeskie pola” – SŁAWOMIR GUMNY

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

Już teraz zapraszamy na wręczenie nagród, które odbędzie się w dniu 17 listopada o godz. 17.00 w Sali widowiskowej w CKiBP.

Organizator: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Partner konkursu: Horyzont Technologie Internetowe
Współpraca: Sucholeski Klub Fotograficzny
Sponsor: Toyota Ukleja

Lokalizacja wydarzenia

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las