Ludzie są drogą kościoła

2 kwietnia 2014

Ks. Adam Boniecki28 marca o godzinie 19:00 odbyło się spotkanie autorskie z ks. Adamem Bonieckim. Sala widowiskowa w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie zapełniła się do maksimum – przybyło blisko trzysta osób, spotkanie miało charakter rozmowy księdza z publicznością.

Wieczór autorski poprowadził Jarosław Borowiec. Zapoznał słuchaczy z dorobkiem księdza Bonieckiego, gdzie do najważniejszych można zaliczyć stanowisko redaktora naczelnego w Tygodniku powszechnym w latach 1999–2011 oraz współprowadzącego program Rozmównica (od 2007) emitowanego na stacji Religi.tv. Ksiądz Adam Boniecki jest autorem wielu publikacji między innymi: Rozmowy niedokończone (1974), Kalendarium życia Karola Wojtyły (1983), Vademecum generała czyli Czego nie robić i co robić kiedy władza wpadnie ci w ręce (1999), Trzeba czasem zażartować : alfabet księdza Bonieckiego (2011), Lepiej palić fajkę niż czarownice (2011) oraz Vademecum (2012).