Warsztaty szydełkowe – granny square tzw. babciny kwadrat

20/01/2018

Zapraszamy na kolejne warsztaty szydełkowe, nie tylko dla babć! 20 stycznia o godz. 10.00 spotkamy się po raz kolejny na warsztatach szydełkowych. Tym razem poznamy różne techniki wykonywania kwadratów tzw. granny square, które można połączyć w różne cuda.

Granny square tzw. babciny kwadrat, to jedna z najpopularniejszych aranżacji szydełkowych. Na warsztatach z Anią z Zielonego Groszka nauczymy się wykonywać kwadraty różnymi technikami. Po połączeniu kwadraty stworzą niepowtarzalne przedmioty, bo babcine kwadraty to nie tylko pledy, poduszki, narzutki… można stworzyć z nich również całkiem inne formy: swetry, torby, sukienki… spróbujcie! Dodatkowo dowiesz się czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości. Uwaga: skutecznie infekujemy pasją szydełkowania!

Może taki warsztat to dobry prezent na Dzień Babci! Zabierz babcię na warsztat!

Warsztat przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

 

20 stycznia, godz. 10.00-13.00

CKiBP, ul. Szkolna 16, tel. 612 500 400/ 612 500 402

Koszt:

85 zł – z materiałami dodatkowymi (szydełko i 2 kłębki włóczki)

65 zł – z materiałami do wykorzystania w czasie warsztatów (szydełko i włóczka)

45 zł – z własnymi materiałami

(z samorządową Kartą Dużej Rodziny rabat 25%)

Ilość miejsc ograniczona!