Marek Piekarczyk

11/11/2021

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Od lat 80. aż do 2018 roku był wokalistą kultowego zespołu TSA. Od lat bierze też również czynny udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W roku 2009 wydał swój solowy album studyjny, zatytułowany Źródło. Na sucholeskiej scenie wystąpi wraz z Tadeuszem Apryjasem i Jackiem Borowieckim oraz trio smyczkowym.

Podczas koncertu Marek Piekarczyk Trio Akustycznie usłyszymy różnorodny repertuar, w tym rockowe ballady, piosenki Skaldów, Tadeusza Nalepy czy Krzysztofa Klenczona. Nowe aranżacje, a także osobowość artysty zapewnią słuchaczom niezapomniany wieczór pełen wspomnień i dobrej muzyki.

Marek Piekarczyk akustycznie i trio smyczkowe

11 listopada 2021, godz. 19:00

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las