KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2023

27/11/2023 - 22/12/2023

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, do udziału w kolejnej edycji konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. Zapraszamy dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół, zajęć pozaszkolnych, ale także całe rodziny, seniorów, dużych i małych konstruktorów!

Materiał i sposób wykonania szopki jest dowolny. Szopka powinna być trwała, estetyczna i oryginalna. Ważne, aby praca była odważna, nowatorska i kreatywna, przy jednoczesnym odwołaniu się do świątecznej tradycji.

Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem. Szopki wykonane niezgodnie z wytycznymi regulaminu nie zostaną przyjęte do konkursu.

Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową dostępne na www.osrodekkultury.pl.

Jak co roku organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe. Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej otrzymają 700 zł, w przypadku prac zbiorowych 500 zł, w przypadku prac indywidualnych, przewidziana jest również nagroda publiczności. Głosowanie na nagrodę publiczności odbędzie się na naszym profilu na Facebooku.

Szopki należy dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej od 27 listopada do 04  grudnia 2023 . Przyjmowane będą w portierni od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00.

Wręczenie nagród nastąpi tradycyjnie podczas Sucholeskiej Noelki, która w tym roku odbędzie się 9 grudnia.

Zapraszamy!

Karta Zgłoszeniowa i Regulamin_Szopki 2023grupowa