ZESPÓŁ UKULELE

Nauka gry na ukulele z Przemysławem Urbaniakiem (Wujkiem Ogórkiem), to nie tylko czas z instrumentem, to także czas spędzony w miłej atmosferze. Wujek Ogórek jako artysta piszący piosenki dla dzieci wykorzystuje na zajęciach autorski materiał, ale korzysta także ze współczesnej muzyki rozrywkowej, którą dzieci same sobie wybiorą.

Zajęcia mają na celu naukę podstawowych akordów, metod wzbudzania strun, synchronizację gry z wokalem, ale także (albo przede wszystkim) dobrą zabawę w grupie. Zajęcia nie mają formy standardowej lekcji szkolnej. Nie ma podziału na lepszych, gorszych, wszyscy są jednakowo zdolni i uczą się w swoim tempie.

Poznany i opanowany materiał w miarę możliwości i chęci uczestników zaprezentujemy dla rodzin i przyjaciół specjalnymi występami.

Przemysław Urbaniak: Przemo Urbaniak to poznański wokalista, gitarzysta, tekściarz, kompozytor. Pisze piosenki od przeszło 20 lat zawierając w nich swoje doświadczenia i spostrzeżenia. Od 2016 roku artysta realizuje projekt Wujek Ogórek z muzyką dla dzieci, co zaowocowało trzema autorskimi albumami, których nakład sięga już 5000 odbiorców.
O tym, że muzyka jest dla niego bardzo ważna, ale jest on dość wybrednym słuchaczem można przekonać się na portalu jazzsoul.pl, gdzie z pasją oddaje się pisaniu recenzji płyt jazzowych.

grupa 7-10 lat, poniedziałek, godz. 16:00-16:45

grupa 11-15 lat, poniedziałek, godz. 17:00-17:45

koszt: 25 zł/ zajęcia