LATINO SOLO DLA DOROSŁYCH

Latino solo, to zajęcia oparte na choreografiach obejmujących kroki tańców latynoamerykańskich takich, jak: salsa, bachata, mambo, samba, rumba, cha-cha i nie tylko… Przeznaczone z myślą o tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć bez partnera. Oprócz gorących latynoamerykańskich rytmów, ciekawych dostosowanych do grupy choreografii, zajmiemy się rowniez wzmocnieniem górnych partii ciała oraz z uruchomieniem bioder.

Zuzanna Rakoniewska ­– od najmłodszych lat gromadziła wiedzę i doświadczenie w takich tańcach jak: tańce towarzyskie, taniec nowoczesny, flamenco, taniec współczesny, tańce orientalne oraz salsę solo. Jako zawodowy instruktor tańca (od 15 lat), ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym kilka zwycięstw w mistrzostwach Polski. Jednak jej największym osiągnięciem jest kształtowanie talentów tanecznych i rozbudzanie pasji.

Alejandro Aguilera – instruktor tańców kubańskich a specjalista w reggaetón. Pierwsze kroki taneczne stawiał jako dziecko w jednej z najlepszych kubańskich szkół tańca w Havanie.

Taniec ma we krwi! Jego zajęcia są doskonałą odskocznią od szarej rzeczywistości, na których nie tylko nauczycie się podstawowych kroków danych stylów tanecznych, a także pozbędziecie się kompleksów i nauczycie eksponować swoje atuty. Jest znakomitym instruktorem z indywidualnym podejściem do każdego kursanta.

Jego zajęcia bawią, uczą i relaksują. Swoją przygodę z tańcem zaczął już jako młodzieniec, dlatego jego doświadczenie, obycie z tańcem oraz ze sceną z roku na rok rośnie. Występował na scenach jako tancerz u boku znanych kubańskich wykonawców.

Przyjdź na zajęcia do Alejandro i przekonaj się sam!

 

 Grupy początkujące:

  środa, godz. 18:00 – 19:00 – Zuzanna Sołtysiak

  środa, godz. 19:00 – 20:00 – Alejandro Aguilera

  Koszt:  22  zł / zajęcia   

 

  Grupy kontynuujące:

  środa, godz. 19:10 – 20:10 – Zuzanna Sołtysiak

  środa, godz. 20:15 – 21:15 – Zuzanna Sołtysiak

   środa, godz. 20:10 – 21:10 – Alejandro Aguilera

  Koszt:  22  zł / zajęcia   

 

  Oferta może ulec zmianie.