TANIEC KREATYWNY DLA DZIECI

Zapraszam dzieci w magiczną podróż po świecie muzyki, rytmu i tańca. Tańcząc i bawiąc się ruchem będziemy zaglądać w różne zakątki Polski, świata i kosmosu, zgłębiać różne kultury i świat przyrody, a także poznawać i rozwijać swoje możliwości ruchowe oraz wspierać kreatywne wyrażanie siebie.

Pomogą nam w tym: różne techniki taneczne zarówno tradycyjne jak i nowoczesne, improwizacja ruchowa, ćwiczenia zwiększające świadomość ciała oraz techniki relaksacyjne.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat bez opiekunów

 

Aleksandra Pasicka

Jest certyfikowanym Instruktorem Tańca Terapeutycznego, działającym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii, Wicemistrzynią Polski w kategorii VII, na Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich Mazur 2019 Wieliszew, tancerką Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich w Poznaniu. Tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca Łany przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Ukończyła kurs Animatora sportu dzieci i młodzieży, Animatora czasu wolnego dzieci i dorosłych, kurs „Gry muzyczne” i „Zabawy muzyczne” prowadzony przez Uira Kuhlmann Musica e movimento Brasil, Kurs „Masaż Dotyk Motyla dr Ewy Reich.

Jej misją jest pomoc ludziom w budowaniu świadomości ciała, uwalnianiu skumulowanych w nim napięć, co rozluźnia mięśnie, prowadzi do uwolnienia prawidłowego przepływu energii, uzyskania spokoju, zrozumienia siebie i radości życia.

grupa 3-6 lat

środy, godz. 16:30-17:15

koszt: 20 zł/ zajęcia