KOŁO KAMERY

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki powstawania obrazu. Nauczyć się patrzeć i dostrzegać wydarzenia dziejące się wokół. Na zajęciach uczymy się technik fotograficznych, filmowych, a także ich łączenia.

Celem klubu jest zdobywanie wiedzy i umiejętności multimedialnych dla użytku prywatnego, ale też dla przygotowania własnych wystaw, publikacji. Zajęcia mogą być wstępem do budowania własnej kariery w dziedzinie fotografii i filmu.

Zapraszamy osoby w wieku od 15 do 100+ lat (sztuka nie ma ograniczeń wiekowych).

Podczas zajęć będziemy rozwijać nasze pasje i zainteresowania w zakresie fotografii i filmu. Będziemy eksperymentować z łączeniem techniki fotograficznej i filmowej, tworzyć foto książki i wystawy. Będziemy animować i malować… światłem! W ramach zajęć będą organizowane plenery fotograficzne, a podczas sesji zdjęciowych wcielimy się w niesamowite postacie. Zmierzymy się również z tworzeniem filmów zarówno dokumentalnych, podróżniczych jak i fabularnych, zapoznając się z technikami filmowymi na potrzeby prywatne, jak i być może w przyszłości zawodowe. Będziemy spędzać wspólny czas w sposób jak najbardziej kreatywny, ale też dowiemy się jak publikować nasze prace w Internecie (Facebook i YouTube), oraz poznamy prawne aspekty takich publikacji.

zajęcia poprowadzi Tadeusz Korach: http://tadeuszkorach.com/

Zajęcia odbywać się będą we wtorki w godz. 17:00 – 19:00.

Cena: 20 zł za miesiąc.