KLUB MALUCHA

Klub malucha (przygotowanie do przedszkola)

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5-4 lat.

Celem wspólnych spotkań jest rozwijanie u dziecka świadomości swojego ciała i przestrzeni, nauka współpracy, samodzielności, odpowiedzialności oraz dzielenia przestrzeni z innymi osobami. Podczas zajęć dziecko będzie miało możliwość nawiązywania kontaktu z innymi dziećmi, z dorosłymi oraz budowania zaufania do ludzi i otoczenia. Nauczy się także konstruktywnych form rozładowywania napięcia w ciele. Na każdego młodego uczestnika czeka przede wszystkim mnóstwo radości ze wspólnej zabawy.

Dziecko uczestniczy w zajęciach wraz z opiekunem.

Aleksandra Pasicka

Jest certyfikowanym Instruktorem Tańca Terapeutycznego, działającym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii, Wicemistrzynią Polski w kategorii VII, na Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich Mazur 2019 Wieliszew, tancerką Wielkopolskiego Klubu Tańców Polskich w Poznaniu. Tańczyła w Zespole Pieśni i Tańca Łany przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Ukończyła kurs Animatora sportu dzieci i młodzieży, Animatora czasu wolnego dzieci i dorosłych, kurs „Gry muzyczne” i „Zabawy muzyczne” prowadzony przez Uira Kuhlmann Musica e movimento Brasil, Kurs „Masaż Dotyk Motyla dr Ewy Reich.

Jej misją jest pomoc ludziom w budowaniu świadomości ciała, uwalnianiu skumulowanych w nim napięć, co rozluźnia mięśnie, prowadzi do uwolnienia prawidłowego przepływu energii, uzyskania spokoju, zrozumienia siebie i radości życia.

 

grupa 1,5 – 4 lat

środa, godz. 10:00-12:00

koszt: 20 zł/ zajęcia