INDYWIDUALNA NAUKA GRY NA SKRZYPCACH

Anna Machowska-Czachor – absolwentka Akademii Muzycznej im I.J Paderewskiego  w Poznaniu w klasie skrzypiec prof Michała Grabarczyka. Współpracuje z różnymi artystami muzyki klasycznej i rozrywkowej. Koncertuje w Polsce i za granica m.in. Nowy Jork, Chicago, Londyn, Paryż, Berlin. Występuje na największych scenach, festiwalach i programach telewizyjnych  m.in. KFPP Opole, Sopot Hit Festiwal, Eska Music Award, Top Trendy, Lato Zet i Dwójki, Sopot Top Of The Top, Must be the music. Przez wiele  lat związana z zespołem Sylwii Grzeszczak, z którym zagrała około 700 koncertów oraz nagrała m.in. piosenkę ,,Sen o przyszłości”, który podbił listy przebojów, a także wystąpiła w teledyskach ,,Co z nami będzie” oraz ,,Kiedy tylko spojrzę”. Gościnnie występuje z Rayem Wilsonem, z którym nagrała m.in dvd koncertowe w Studiu Radiowej Trójki. Na stałe związana z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.

Skrzypce są jednym z najbardziej znanych i docenianych instrumentów. Przyciągają uwagę swoim wyjątkowym brzmieniem. Teraz każdy może zgłębić tajniki gry na tym fascynującym instrumencie zapisując się na zajęcia w CKiBP.

koszt: 38 zł/ 30 minut

Magdalena Pacek –
swoją przygodę ze skrzypcami zaczęła w wieku ośmiu lat. Następnie kontynuując swoją edukację, została absolwentką Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach. Już jako profesjonalna skrzypaczka, dołączyła do grona muzyków Orkiestry Sinfonia Juventus w Warszawie ,gdzie rozwijała swoje umiejętności i poznawała różnorodny repertuar orkiestrowy. Koncertując w wielu krajach w Europie i na świecie miała okazję współpracować z wieloma solistami i dyrygentami światowej klasy jak np. J.Semkow, G. Chmura, K. Wit, K.Penderecki,J.Maksymiuk ,K .Bumann,J. Axelrod, M.Vengerov. Obecnie poznaje tajniki muzyki operowej, będąc członkiem orkiestry Teatru Wielkiego im.S. Moniuszki w Poznaniu. Ucząc dzieci gry na instrumencie, stara się przede wszystkim rozbudzić entuzjazm i zainteresowanie muzyką, tak aby mogli czerpać przyjemność z grania na skrzypcach.

Poza muzyką pasjonatka kotów i szydełkowania.

koszt: 38 zł/ 30 minut

Oferta może ulec zmianie.