CERAMIKA DLA DOROSŁYCH

„RĘKOCZYNY” dłubać, głaskać, kleić z gliny(!)

– modelunek i szkliwienie(!)

= całość wieńczy wypalenie!

Tę sprawność uzyskasz w pracowni

CERAMIKA dla DOROSŁYCH!”

 

Andrzej Żurek – absolwent PWSSP w Poznaniu, animator wielu działań artystycznych w Poznaniu, artysta wszechstronnie uzdolniony: maluje, rzeźbi, tworzy witraże i biżuterię artystyczną. Osoba nietuzinkowa.

grupa zaawansowana – Andrzej Żurek

poniedziałek, godz. 15.00-20.00

koszt: 70 zł/ zajęcia

 

Podczas zajęć uczestników czeka nauka technik pracy z gliną oraz technik dekorowania przedmiotów. Techniki lepienia z wałeczków i płatów, odlewy cienkościenne z form gipsowych, wylepianie w formach, własnoręczne przygotowanie form gipsowych, mozaika ceramiczna, techniki dekorowania i ozdabiania (techniki szkliwienia, barwienie w masie, sgraffito, moletaż, rezerważ, pastelaż, malowanie na mokro angobą, odciskanie struktur materiałów organicznych i przedmiotów, technika Paperclay, kafle/płytki/dekory przestrzenne, mozaika ceramiczna, praca z kołem garncarskim.

 

Dariusz Kurpisz – absolwent Policealnej Szkoły Ceramiki CERAMIQ w Warszawie z tytułem Plastyk Ceramik o specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, ukończone studia licencjackie na kierunku Product Design – Uniwersytet SWPS SCHOOL OF FORM, kursy ceramiki w Szkole LA MERIDIANA w Toskani, właściciel Pracowni Ceramicznej od 11 lat.

grupa średnio zaawansowana – Dariusz Kurpisz

piątek, godz. 16:00-19:00

koszt: 50 zł/ zajęcia

 

Oferta może ulec zmianie.