TABASCO BREAK REBELS SCHOOL

 

   Grupa początkująca (od 6 roku lat):

   Czwartek, godz. 15.30 – 17.00

 

   Grupy kontynuujące:

   Wtorek, godz. 17:00 – 18.30

   Czwartek, godz. 17.30 – 19.00

 

   koszt: 25 zł/ zajęcia

 

   oferta może ulec zmianie

 

DAJEMY WAM DOŚWIADCZENIE!

Nasza grupa skupia w swoich szeregach dyplomowanych instruktorów z wykształceniem pedagogicznym i ponad piętnastoletnim stażem tanecznym. Członkowie Tabasco Break Rebels to doświadczeni tancerze oraz prekursorzy Bboying’u w takich miastach jak Zielona Góra czy Słubice. Swoje umiejętności szlifowaliśmy w konfrontacjach z najlepszymi drużynami podczas największych turniejów w Polsce i za granicą. Prowadzimy zajęcia z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w takich miejscach jak: szkoły tańca, pogotowia opiekuńcze, placówki kulturalne i oświatowe, ośrodki wychowawcze dla trudnej młodzieży, obozy taneczne.

DAJEMY WAM PROFESJONALIZM W NAUCZANIU!

Nasz program nauczania uwzględnia rozwój motoryki człowieka w poszczególnych stadiach jego życia oraz korzysta z fizjologii wysiłku fizycznego w celu zmaksymalizowania osiągnięć przy optymalnym zużyciu siły, co sprawia, że nauka jest efektywna i przyjemna. Część merytoryczna naszych zajęć polega na wprowadzaniu kursantów w tematykę Bboying’u, jego historii, głównych założeń, strategii, profilaktyki kontuzji. Budujemy wśród naszych uczniów atmosferę ich niepowtarzalności oraz poczucie samodzielnego rozwiązywania postawionych im zadań.

DAJEMY WAM ROZWÓJ!

Zacznijmy od tego, że większość ruchów w Bboying’u nosi anglojęzyczne nazwy, poszerzając tym samym zasób słownictwa. Zadania, które dajemy kursantom nierzadko polegają na wykonaniu tego samego ruchu na wiele różnych sposobów otwierając w ten sposób umysł i budując kreatywność oraz chęć poszukiwania nowych rozwiązań. Dostosowujemy program zajęć do indywidualnego rozwoju naszych podopiecznych, pozwalając im na samodzielne przełamywanie barier zarówno fizycznych jak i psychicznych, budując tym samym poczucie własnej wartości.

DAJEMY WAM ZABAWĘ!

Nasze zajęcia przybierają często formę sztafetową, polegającą przykładowo na wykonaniu pewnych zadań w możliwie najkrótszym bądź najdłuższym czasie, co sprawia, że uczestnicy czują ducha zdrowej rywalizacji. Stawiamy przede wszystkim na to, by nasi uczniowie potrafili bawić się tańcem, nie bali się improwizować oraz by potrafili się cieszyć tym, co robią.

DAJEMY WAM ZDROWIE!

Ćwiczenia rozgrzewające i ogólnorozwojowe, które stosujemy, kształtują prawidłowy rozwój mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie stawów w naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia pozycjach, zapobiegając tym samym najczęstszym kontuzjom oraz korygując wady postawy u najmłodszych. Treningi rozciągające i gibkościowe znacznie poszerzają zakres ruchu stawów i przylegających do nich mięśni. Poprzez system zabaw i konkurencji poprawiamy kondycję uczestników, co pozwala na skuteczniejsze dotlenienie organizmu.

STAWIAMY NA TWÓJ ROZWÓJ!