BREAK DANCE

Program nauczania uwzględnia rozwój motoryki człowieka w poszczególnych stadiach jego życia oraz korzysta z fizjologii wysiłku fizycznego w celu zmaksymalizowania osiągnięć przy optymalnym zużyciu siły, co sprawia, że nauka jest efektywna i przyjemna. Część merytoryczna naszych zajęć polega na wprowadzaniu kursantów w tematykę Bboying’u, jego historii, głównych założeń, strategii, profilaktyki kontuzji. Budujemy wśród naszych uczniów atmosferę ich niepowtarzalności oraz poczucie samodzielnego rozwiązywania postawionych im zadań.

DAJEMY WAM ZABAWĘ!

Nasze zajęcia przybierają często formę sztafetową, polegającą przykładowo na wykonaniu pewnych zadań w możliwie najkrótszym bądź najdłuższym czasie, co sprawia, że uczestnicy czują ducha zdrowej rywalizacji. Stawiamy przede wszystkim na to, by nasi uczniowie potrafili bawić się tańcem, nie bali się improwizować oraz by potrafili się cieszyć tym, co robią.

DAJEMY WAM ZDROWIE!

Ćwiczenia rozgrzewające i ogólnorozwojowe, które stosujemy, kształtują prawidłowy rozwój mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie stawów w naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia pozycjach, zapobiegając tym samym najczęstszym kontuzjom oraz korygując wady postawy u najmłodszych. Treningi rozciągające i gibkościowe znacznie poszerzają zakres ruchu stawów i przylegających do nich mięśni. Poprzez system zabaw i konkurencji poprawiamy kondycję uczestników, co pozwala na skuteczniejsze dotlenienie organizmu.

STAWIAMY NA TWÓJ ROZWÓJ!

 

Radosław C-Gun Arent – Tańcem Break Dance( Breaking) zajmuje się od 2005 roku. C-gun reprezentuję ekipę Tabasco Break Rebels, m.in. półfinalistów „Got to dance” i zwycięzców wielu turniejów tanecznych w Polsce i za granicą. Poprzez ciągłe doskonalenie techniki oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Instruktor z wieloletnim stażem i doświadczeniem oraz świetnym podejściem do dzieci i młodzieży. Aktywizator poznańskiej sceny Break Dance, organizator wielu warsztatów i imprez m.in. Breaking School Battle” ogólnopolskiego turnieju tańca Break Dance dla najmłodszych. Zajęcia z Radkiem to nie tylko trening i nauka tańca, ale przede wszystkim świetna zabawa.

SUCHY LAS:

Grupa początkująca (od 6 lat):

środa, godz. 16:00 – 17:30

 

Grupy kontynuujące:

grupa średniozaawansowana:

piątek, godz. 16:00 – 17:30

grupy zaawansowane:

  poniedziałek, godz. 18.00 – 20.00

  środa, 17:30-20:00

  piątek, 17:30-20:00

  koszt: 30 zł/ zajęcia

 

BIEDRUSKO:

Grupa średniozaawansowana (od 6 lat):

 poniedziałek, godz. 15.30 – 17.00

 

 

oferta może ulec zmianie