Warsztaty świąteczne w Chludowie

6 grudnia 2016

christmasarrivals

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zaprasza dzieci w wieku 6 – 13 lat oraz dorosłych na warsztaty świąteczne do filii bibliotecznej w Chludowie. Odbędą się one 16 grudnia 2016 o godz. 15.00. W ramach warsztatów przewidziane jest wykonywanie z brokatowych, błyszczących, nietypowych, kolorowych  papierów łańcuchów  choinkowych. Z papierowych kół, piórek, włóczki stworzymy wesołe i kolorowe ozdoby na choinkę w postaci aniołków. Z kolorowego filcu, watoliny i kordonka, każdy będzie mógł wyczarować zestaw świątecznych ozdób: laskę Mikołaja, gwiazdę Betlejemską, choinkę czy skarpetę na prezenty. Z kolei pachnące pierniki będą ozdabiane pisakami z kolorowym lukrem, różnymi posypkami i perełkami spożywczymi. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z poznańskiego studia artystyczno – reklamowego AMBIENTÓWKA. Warsztaty te są rzecz jasna bezpłatne, ale wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału pod nr tel. 61 8116 503 lub bezpośrednio w filii bibliotecznej w Chludowie, ul. Szkolna 2.