ZaBOOKowane Walentynki

14/02/2022

Kolejny raz zapraszamy naszych Czytelników i Czytelniczki do wzięcia udziału w walentynkowej zabawie. W tym roku odbywa się pod hasłem ZaBOOKowane Walentynki. Każdy, kto 14 lutego (w poniedziałek) odwiedzi sucholeską bibliotekę lub naszą filię biblioteczną w Chludowie, będzie miał okazję do niej dołączyć. Jak to zrobić? Wystarczy wypożyczyć jedną ze specjalnie przygotowanych na tę okazję książek, nie znając jej tytułu, autora, ani okładki. Żeby nie była to jednak przysłowiowa „randka w ciemno”, każda z powieści opatrzona została kilkuzdaniowym opisem jej zawartości. Zachęcamy wszystkich do zabawy – być może podczas lektury trafi Was strzała Amora i przypadkowo wzięta do ręki powieść stanie się tą ulubioną?

Zabookuj sobie książkę na Walentynki i zakochaj się w czytaniu na całe życie!