szopka_slider_wyniki

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Witold Przewoźny – przewodniczący,

  2. Ksenia Starzyńska – członek komisji,

  3. Krzysztof Pilas – członek komisji

Sekretarz komisji:  Jakub Kociński

po obejrzeniu i ocenie wszystkich prac dostarczonych przez uczestników konkursu, stosując kryteria oceny zawarte w regulaminie, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

– w kategorii PRACE ZBIOROWE

  • dzieci do lat 5

– nagrodę główną  przyznano Grupa MIŚ USZATEK z Przedszkola Leśnych Ludków w Suchym Lesie, oddział w Złotnikach

– wyróżnienie przyznano grupie sportowej KRASNOLUDKI

  • dzieci w wieku 6-9 lat (klasa I-III)

– nagrodę główną przyznano Klasie 3 G ze Szkoły Podstawowej – Filia w Suchym Lesie

– wyróżnienie przyznano Dzieciom z Grupy Świetlicowej ze Szkoły Podstawowej  im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie oraz Świetlicy Szkolnej w Zespole Szkół im. O. M. Żelazka w Chludowie – filia w Golęczewie

  • dzieci w wieku 10-12 lat (klasa IV-VI)

– nagrodę główną przyznano Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej w Golęczewie

– wyróżnienia nie przyznano

  • młodzież 13-18 lat

– nagrodę główną przyznano Magdalenie i Marcinowi Łuczak

– wyróżnienie przyznano Katarzynie Kwiatkowskiej i Katarzynie Woźniak z Gimnazjum  im. Jana Pawła II w Suchym Lesie

  • powyżej 18 lat

– nagrody głównej nie przyznano

– wyróżnienie przyznano Kole Gospodyń Wiejskich Golęczewianki z Golęczewa

  • rodzinne (wielopokoleniowe)

– nagrodę główną przyznano Rodzinie Polaszewskich z Zielątkowa

– wyróżnienie przyznano: rodzinie Polichnowskich z Golęczewa

 

– w kategorii PRACE INDYWIDUALNE

  • młodzież powyżej 12 lat

– nagrodę główną przyznano Weronice Hedrych z Biedruska

– wyróżnienie przyznano Michalinie Woźniak z Suchego Lasu

  • dorośli powyżej 18 lat

– nagrodę główną przyznano pani Mirosławie Mazur z Suchego Lasu

– wyróżnienie przyznano pani Stanisławie Zuban z Suchego Lasu, pani Renacie Koniecznej-Woźniak z Suchego Lasu oraz pani Marcie Dybała z Chludowa

 

Serdecznie gratulujemy wygranym a wszystkich zapraszamy do CKiBP na godzinę 16.00 już w najbliższą niedzielę /11 grudnia/ na rozdanie nagród, które odbędzie się w ramach SUCHOLESKIEJ NOELKI.

Noelka_DRUK