Skrzat Hałabała

25 kwietnia 2015

DSC00810

9 kwietnia 2015 w sucholeskim Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne niedzielne czytanie bajek dla najmłodszych. Tym razem poznański aktor Piotr Witoń wcielił się w rolę wszystkim doskonale znanego krasnala Hałabały. Odtwórca roli skrzata spotkanie rozpoczął odczytaniem fragmentu książki Lucyny Krzemienieckiej pod tytułem Z przygód krasnala Hałabały. Najmłodsi mieli również okazję poznać leśnych przyjaciół krasnala. Z całą pewnością Hałabała zdołał zaskarbił sobie wiele serc najmłodszych słuchaczy. Poza tym przeprowadzone podczas spotkania krótkie energetyzujące zabawy oraz różne ćwiczenia ruchowe sprawiły, że uczestniczące w nim dzieci były równie aktywne jak sam aktor. Dzięki zainicjowanym przez Piotra Witonia animacjom oraz niczym nieograniczonej ludzkiej wyobraźni dzieciom choć na chwilę udało poczuć się jak na prawdziwej leśnej wyprawie.