Po nocy pełnej strachu

5 czerwca 2017

W nocy z 2/3 czerwca 2017 r. w Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie odbyła się „Noc pełna strachu”. Podróż po krainie grozy rozpoczęła się krótkimi zabawami zapoznawczymi. Następnie, wszyscy nocujący ochotnicy podzieleni zostali na cztery grupy. I już pod przewodnictwem Czarownicy, Ducha, Kota i Nietoperza wyruszyli upiornymi ścieżkami wyznaczonymi w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej. Korzystając ze starej mapy, przy pomocy rozwiązanych łamigłówek i odnalezionych wskazówek, czy zdobytych bonusów wędrowaliśmy przez blisko trzy godziny. Ostatecznie wspólnie z pozostałymi grupami połączyliśmy posiadane fragmenty puzzli. Dzięki powstałej układance uczestnicy wieczornych zmagań poznali bohaterów nocnego seansu filmowego, będącego punktem kulminacyjnym całej zabawy. Na koniec imprezy, pełni wrażeń i nieco przestraszeni uczestnicy ulokowali się wygodnie w śpiworach między regałami.

Fotorelacja ze strasznej nocy dostępna w galerii obok.