„Góralska skrzynia…” – wystawa prac uczestników ferii zimowych w Poroninie

21 lutego 2014

Jak co roku w trakcie ferii zimowych grupa dzieci i młodzieży z Gminy Suchy Las i Poronin, w ramach wymiany między Ośrodkami Kultury, spotkała się w Poroninie.  W czasie 5 dniu ferii zorganizowanych przez Panią Katarzynę Szwajnos – Różak, grupa uczestniczyła w warsztatach plastycznych odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie pod opieką przez Pani Bożeny Świderskiej – Środy. „Tygodniowy pobyt szybko minął. Pozostały piękne wspomnienia, zawiązane nowe przyjaźnie oraz wystawa prac, które wykonano podczas pobytu w Poroninie” mówi jedna z uczestniczek wyjazdu. Dzieci uczyły się tworzyć mozaiki oraz malować na szkle, a efekty warsztatów są przedstawione na wystawie.

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie – wystawa zewnętrzna

Ekspozycja wystawy: 21 luty 2014r. – 5 marca 2014r.