ODWOŁANY!!! Zalewski DUET

18/08/2017

Z przykrością informujemy o konieczności odwołania koncertów Krzysztofa Zalewskiego w Koziegłowach i Suchym Lesie z przyczyn organizacyjnych festiwalu. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich zakupu. Trwają prace nad wyznaczeniem nowych terminów koncertów jesienią 2017 roku – przepraszamy za utrudnienia, Akademia Gitary Festiwal.

Zalewski DUET wystąpi w Suchym Lesie w ramach Festiwalu Akademia Gitary. Zapraszamy na koncert do Sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las w dniu 18 sierpnia o godz. 19.00.

Zalewski Duet to doskonały duet dwóch multiinstrumentalistów stworzony przez Krzysztofa Zalewskiego i Macieja Starnawskiego. W tym akustycznym zestawie obaj artyści prezentują gitarowe brzmienie na najwyższym poziomie. Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, autor tekstów, wokalista, uważany za jednego z najlepszych młodych twórców w Polsce. Swój warsztat szlifował występując w takich zespołach jak Nosowska, HEY, Muchy, Japoto oraz Brodka. Jego najnowszy krążek Złoto, promowany przez dwa single: Luka oraz Miłość, miłość spotkał się z niezwykle dobrym przyjęciem ze strony krytyków oraz publiczności. O jego muzyce Budyń (z zespołu Pogodno) mówi że to narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca, spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.

W projekcie Zalewski Duet artysta połączy swoje siły z Maciejem Starnawskim, prezentując publiczności Festiwalu Akademii Gitary pobudzający emocje duet gitarowy. Starnawski jest utalentowanym muzykiem, piosenkarzem, chórzystą i instrumentalistą, o którym zrobiło się głośno po tym, gdy zdobył główną nagrodę i podpisał kontrakt płytowy wygrywając konkurs  TVN Jestem jaki Jestem. Starnawski to Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wśród wielu projektów w których brał udział, znalazł się gorąco przyjęty projekt Michael Jackson symfonicznie.

18 sierpnia 2017 r.,  – koncerty odwołany, odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy niebawem!

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety i szczegóły na www.akademiagitary.pl