Wiosenny festyn przyrodniczy

19/03/2022
Zapraszamy na Wiosenny Festyn Przyrodniczy, który odbędzie się 19 marca (sobota) w godzinach 11:00-16:00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las. Przygotowaliśmy dla Was dzień wypełniony tematyką ekologiczną i przyrodniczą.
PROGRAM
  • 11:00 spektakl dla dzieci „Grajmy w zielone” // Teatr Mozaika: bilety w cenie 5 zł. (dla dzieci poniżej 5 roku życia bezpłatna wejściówka do odbioru w sekretariacie CKiBP)
  • 12:00 Śmieciogród – warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat (zapisy w bibliotece)
  • 12:00 „Energia drzemiąca w naturze” – warsztaty dla dzieci w wieku 8-10 lat (zapisy w CKiBP)