WIESŁAW PRZĄDKA TRIO

12/03/2022

Zapraszamy na wyjątkowy koncert wirtuoza akordeonu i bandoneonu diatonicznego – Wiesława Prządki z towarzyszeniem doskonałych muzyków: pianisty Rafała Karasiewicza i kontrabsisty Zbigniewa Wrombla. Podczas pełnego emocji wieczoru odwiedzimy najważniejsze stolice kulturalne świata. W zależności od miasta, z którego wywodzi się grana muzyka, Wiesław Prządka dobiera do każdego z utworów odpowiedni instrument: bandoneon, akordeon z francuskim brzmieniem musette lub akordeon jazzowy. Repertuar zawiera największe przeboje Edith Piaf i Joe Dassina, najpiękniejsze walce Paryża oraz muzykę filmową Francisa Lai. Nie zabraknie również popularnych argentyńskich tang Astora Piazzolli, a całości dopełnią kompozycje Richarda Galliano oraz największe hity Georga Garshwina.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 7 lutego w Suchym Lesie, Chludowie i Złotnikach.

Kiedy: 12 marca 2022 r., godz. 19:00
Gdzie: Stary Bar, Chludowo, ul. Poznańska 11