Sucholeska Noelka Filmowa

06/12/2015

Noelka_DRUK

Sucholeska Noelka, organizowana przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Suchym Lesie ma już kilkuletnią tradycję. Każdy rok przynosi coś nowego w organizacji przedświątecznego spotkania dla dzieci i dorosłych. Zaczynaliśmy od kiermaszu świątecznego i plenerowych występów. W następnym roku w naszej ofercie dominowały warsztaty artystyczne. W tym roku,  w wyjątkowym dla dzieci (a także dorosłych) dniu, gdy w wielkich emocjach oczekujemy  Świętego Mikołaja, gdy świat staje się bajkowy, wymarzony i wyśniony,  zapraszamy małe i duże dzieci  na Filmową Noelkę.

6 grudnia dzień rozpoczniemy porankiem filmowym dla najmłodszych (godz. 10.00) i Głośnym Czytaniem Bajek (godz.11.00), w których tym razem bohaterem będzie oczywiście Mikołaj, dokładnie- Mikołajek.

W godzinach popołudniowych zapraszamy na świąteczne baśnie, filmy i bajki na dużym ekranie i rewelacyjny koncert  ulubionych i niezapomnianych bajkowych piosenek w wykonaniu młodych warszawskich artystów działających w Studiu Accantus. Będzie to niezapomniane przeżycie dla wszystkich!

Tego dnia wręczymy także nagrody zwycięzcom  Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową i będziemy mogli obejrzeć wystawę szopek w holu CKiBP.

szopka_slider

Termin: 6 grudnia 2015 r., od godz. 10.00-18.00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna

ul. Szkolna 16, Suchy Las