Stare Dobre Małżeństwo BILETY WYPRZEDANE!

14/10/2017
Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Na swojej drodze nie mogą pominąć Suchego Lasu, który odwiedzą 14 października 2017 r.  Na koncert zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze.
Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

BILETY WYPRZEDANE!
14  października 2017 r., godz. 18.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50 / 40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP od 1 września (pon.-pt. w sierpniu w godz. 8.00-16.00, a od września w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl.

Po koncercie będzie można nabyć nowy dwupłytowy album zespołu Stare Dobre Małżeństwo „MEMORABILIA”.