Ryszard Rynkowski

28/05/2016

Jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców, znakomity głos, wykonawca takich przebojów jak: Wypijmy za błędy, Szczęśliwej drogi już czas, Dziewczyny lubią brąz czy Dary losu, kompozytor, pianista – Ryszard Rynkowski wystąpi 28 maja o godz.18.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Od 1987 roku Ryszard Rynkowski występuje jako solista. Wcześniej związany był z zespołem Vox – napisał m.in. największy przebój grupy, „Bananowy song”. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który wygrał w latach 1979, 1989, 1990 oraz 1994. Ostatni album Ryszarda Rynkowskiego ukazał się w 2012 roku. Płyta „Razem”, jak wiele jego innych albumów, uzyskała status złotej płyty.

Po latach pracy wokalista ceni najbardziej nie to, że jest rozpoznawany, ale sympatię i wdzięczność osób, dla których jego twórczość ma znaczenie.

Bilety na koncert Ryszarda Rynkowskiego w Suchym Lesie mogą być wyjątkowym podarunkiem na Dzień Matki i okazją do spędzenia wspólnie czasu.

Termin: 28 maja 2016r., godz. 18.00

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 50/40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl .

Koncert Noworoczny