KOBIETA NA WARSZTACIE – Dzień Kobiet na Szkolnej 16

08/03/2014

dzien kobiet slider

10.00 Kobieto, zrób to sama! Zabawa biżuteryjna – wiosenne porządki – przynieś niepotrzebne koraliki, starą biżuterię, a wyjdziesz z nową i absolutnie autorską

13.00Bądź pin – up na wiosnę! Czyli zabawa klimatem retro. Fryzury, makijaż i moda w stylu pin – up.

Pin-up (z ang. pin-up – przypiąć, powiesić) – określenie używane wobec trendu wywodzącego się z głównie z lat 40. i 50. XX wieku. Pin-up girls (dziewczyny pin-up) były piękne i uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje/bieliznę. Pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach (stąd ich nazwa). Współczesne pin-up girls wzorują się przede wszystkim na modzie tamtych lat, ich charakterystyczną cechą są mocne czarne kreski nad górnymi powiekami, długie rzęsy (często sztuczne), mocno pomalowane na czerwono usta oraz „zarumienione” policzki. Charakterystyczne fryzury to głównie loki podpięte po bokach, grzywki – koniecznie podwinięte lub w formie dużych loków. Najbardziej znaną przedstawicielką nurtu pin-up była Marilyn Monroe.

16.00 – kosmetyczny raj – robimy kosmetyki!

Zapraszamy wszystkie Panie na warsztaty kosmetyczne, na których wspólnie przygotowujemy ekologiczny peeling do ciała na bazie cukru trzcinowego, z naturalnymi olejkami eterycznymi. Będzie pachnąco, inspirująco i bardzo przyjemnie! Każda z Pań nada swojemu peelingowi ulubiony zapach i konsystencję oraz dowie się, jak tego rodzaju kosmetyk przygotować bezpiecznie w domu. Opowiemy o podstawowych zasadach obchodzenia się z olejkami eterycznymi i zasadach ich stosowania w kosmetykach. Przypomnimy sobie do czego służy peeling i dlaczego warto go stosować. Porozmawiamy o tym, jakie dodatki z kuchennych szafek możemy przeznaczyć do peelingów domowych.

peeling2

 

Koszt pojedynczego warsztatu 50 zł/osoba

Pakiet 2 warsztatowy – 90 zł

Pakiet 3 warsztatowy – 130 zł

 

Zapisy: CKiBP Suchy Las, ul. Szkolna 16, tel. 61 25 00 402

 

12.00 – Okiem fachowca, czyli bezpłatne porady jak być silną, pewną siebie i zadbaną kobietą:

– włos na wiosnę 2014

– moda na wiosnę 2014

– kosmetyki z Maroka dla skóry

– oko w oprawkach

– budowanie marki

– pielęgnacja ciała

–  kobieta na diecie

logo galerii sucholeskiej jpg

 

18.00 – spektakl SEX DLA OPORNYCH – małżeństwo na warsztacie 🙂

Dla kobiet specjalna cena: 30 zł

sex-plakat

10.00-15.00„Oddając krew – darujesz życie” – akcja poboru krwi z Błękitną Kropelką

Zapraszamy wszystkich chętnych, którym idea ratowania życia innych osób nie jest obca. Każdy oddający krew otrzyma upominek.

logo3