Renata Przemyk – The Best Of

11/11/2016

rsz_plakat

Renata Przemyk powraca do Suchego Lasu z pełnym składem koncertowym i zagra już 11 listopada 2016 r. w Sali widowiskowej Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w swoim najlepszym programie „The best of”.

Koncert „THE BEST OF” wyróżnia dynamiczny i rockowy charakter oraz specjalnie przygotowany repertuar i zaskakujące aranżacje.
Zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe), prezentuje najbardziej znane utwory Renaty z jej wszystkich płyt (m.in.: „Babę zesłał Bóg”, „Ten taniec”, „Zero”, „Kochana”, „Odjazd”, „Bo jeśli tak ma być” i wiele innych) oraz kilka piosenek z najnowsze płyty „RZEŹBA DNIA”.

Podczas 25-ciu lat twórczości Renata Przemyk wydała dziesięć płyt. Każda z nich była wyjątkowa, wyróżniająca się oryginalnym połączeniem brzmień i stylów, nieśmiertelnym akordeonem, rozpoznawalnym, charyzmatycznym głosem oraz głębokimi i poetyckimi tekstami utworów. Piosenki takie jak Babę zesłał Bóg, Ten taniec czy Zero (odkochaj nas) weszły przebojem na anteny radiowe i razem z Odjazdem czy Kochaną (zaśpiewaną wspólnie z Kasią Nosowską), królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

11 listopada 2016 r., godz. 17.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50/40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl