Pokazy końcowe grup edu-art

02/06/2023 - 23/06/2023

Wielkimi krokami zbliża się koniec kolejnego roku edukacyjno-artystycznego pracowni artystycznych Centrum Kultury. Czerwiec, to miesiąc, w którym będziemy mieli okazję  podziwiać efekty całorocznej pracy naszych prowadzących i uczestników grup.

W Suchym Lesie czeka nas moc atrakcji tanecznych, a także muzycznych i teatralnych. Wystąpią m.in. grupy Breakdance, Teatru Ruchu i Tańca oraz tańca klasycznego. Usłyszymy uczniów nauki śpiewu oraz grup musicalowych, a także koncerty pianistyczne, perkusyjne, skrzypcowe, gitarowe i na ukulele.

Zapraszamy także na pokazy grup teatralnych: „Zabawy w teatr”, „Nie rób scen” – PREMIERA spektaklu Tropiki

oraz „Pracowni” PREMIERA spektaklu Stream .

W Starym Barze odbędzie się pokaz taneczny grup tańca towarzyskiego oraz tańca solo, pracujących na co dzień w CKiBP w Suchym Lesie.

Poniżej szczegółowy harmonogram koncertów i pokazów.

Zapraszamy serdecznie!

Na wszystkie pokazy wstęp wolny!