Piotr Bukartyk z zespołem Ajagore

07/10/2023

Najprawdopodobniej jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego! Piotr Bukartyk wespół z supergrupą AJAGORE pojawi się w Suchym Lesie 7 października. W dodatku z Nowym Programem, ale co się za tym kryje dowiemy się dopiero przy osobistej konfrontacji. Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki i Piotra Bukartyka.

Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie z Krzysztofem Kawałko (gitara) lub z zespołem AJAGORE. Ma też swój FanklubPIOTR BUKARTYK.

To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i – jak twierdzi żona – mógłby trochę schudnąć.

My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!

7 października 2023 r., godz. 19:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie